Valsts ieņēmumu dienests rīko tiešsaistes semināru par aktuālajiem grozījumiem Mikrouzņēmumu nodokļu likumā

attachment file

2020. gada 14. decembrī plkst. 11.00 Valsts ieņēmuma dienests (VID) aicina piedalīties tiešsaistes videoseminārā par aktuālajiem grozījumiem Mikrouzņēmumu nodokļu likumā, kas būs spēkā no 2021. gada.

2020. gada nogalē Saeima ir pieņēmusi vairākas izmaiņas dažādos nodokļu normatīvajos aktos, kas stāsies spēkā 2021. gadā. Lai skaidrotu, kā tieši šīs izmaiņas ietekmēs uzņēmējus un dažādas iedzīvotāju grupas, VID šogad un arī nākamā gada sākumā rīkos vairākus tiešsaistes seminārus par izmaiņām nodokļu normatīvajos aktos 2021. gadā. Pirmais seminārs, kas notiks jau šā gada 14. decembrī, būs veltīts izmaiņām Mikrouzņēmumu nodokļu likumā.

Seminārā uzzināsiet:

 

Seminārs notiks Youtube.com platformā. Iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes tiks nodrošināta Youtube tērzētavā. Paralēli semināra translāciju varēs redzēt arī VID sociālā tīkla Facebook kontā.

Interesenti var pievienot šo pasākumu savam kalendāram šeit: www.vid.gov.lv / Aktualitātes / Notikumi / Tiešsaistes seminārs “Grozījumi Mikrouzņēmumu nodokļu likumā


iconiconUz aktualitātēm
Kopīgot: