Hanzas dienas - Rīgā

attachment file

Hanzas pilsētu savienība "Die HANSE" katru gadu rīko liela mēroga svētkus - starptautiskās Hanzas dienas - kādā no Hanzas pilsētām, lai godinātu senās tradīcijas un vērtības. Šogad šis gods ir piešķirts Rīgai.

21. augustā no plkst. 10:00 līdz 21:00 un 22. augustā no plkst. 10:00 līdz 18:00 starptautisko Hanzas dienu ietvaros norisināsies Hanzas tirgus dažādos Rīgas laukumos, kur savas pilsētas, to tradīcijas, kultūru un galvenās apskates vietas piedāvās iepazīt jauno laiku Hanzas pilsētas. Cēsis un novads tiks pārstāvēts Esplanādē. 

Aicinām pieteikties mājražotājus, amatniekus un vietējos labumu ražotājus, kas spēj vēstīt par Hanzas senajām vērtībām mūsdienās un padomāt par īpašu atmosfēru - tematisku tērpu, stāstījumu un noformējumu. Tā kā dalībnieku skaits ir ļoti ierobežots un tirdziņam ir noteikta tematika, svarīgi, lai tirgotājs atbilst iepriekšminētajiem faktoriem. Sadarbībai uzrunāti tiks tikai tie tirgotāji, kas visprecīzāk spēs nodrošināt augstāk minēto. 

Dalības maksa - tirgošanās vienu dienu 50 EUR, tirgošanās abas dienas 40 EUR. Teltis nodrošina Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs. Pieteikšanās līdz 25. jūlijam.

Lūgums zemāk norādīt prasīto informāciju par tirgotāju, jautājumu gadījumā sazināties ar Madaru – 29223938

 

Pieteikums:

https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=rZ7C5JKvHE6pBKodjEAiKe_AaU4fbqdKu01CjJo5ArNUNEJQWFlVNVcxM1RXRFJVNjRQMk5FMlU1QS4u

Informācija par pašu pasākumu: https://www.rigahanza.lv/lv/


iconiconUz aktualitātēm
Kopīgot: