Cēsu uzņēmēju forumā!

attachment file


Novembra beigās notiks tradicionālais Cēsu uzņēmēju forums, kas šogad norisināsies trīs dienu garumā – no 25.novembra līdz 27.novembrim. Aicinām Cēsu un apkārtnes uzņēmējus līdz 13.oktobrim pieteikt savu aktivitāti Cēsu uzņēmēju forumā!

Lai forumu padarītu pieejamāku un daudzpusīgāku, tas šogad notiks trīs dienu garumā vairākās vietās Cēsīs. Kā arī tiek mainīts satura veidošanas formāts – šogad galvenie satura radītāji būs Cēsu un apkārtnes uzņēmēji un organizācijas, kurām līdz 13.oktobrim ir iespēja pieteikt savu aktivitāti. Tā var būt semināra, lekcijas, diskusijas, darbnīcas, ekskursijas, izstādes vai citā formātā.

Pirmajai dienai, 25.novembrim, aicinām pieteikt aktivitātes, kas aptver makro līmeni un ietvertu tēmas par aprites ekonomiku, investīciju piesaisti, likumdošanu, nodokļiem, klimatu.

Otrajā dienā runāsim par mikro līmeni – klientiem, konkurentiem, mārketingu un e-komerciju.

Trešās, noslēdzošās dienas vadmotīvs būs nano līmeņa tēmas – pieredze, līderība un dizains.

Plānots, ka pirmās un otrās dienas vakaros notiks dažādu jomu profesionāļu tematiskās darbnīcas.

Aicinām uzņēmumus domāt arī par sevis reklamējošām aktivitātēm, organizējot ekskursijas vai izstādes savās telpās, kas ilgtermiņā palīdzētu piesaistīt papildu klientus un partnerus savai uzņēmējdarbībai.

Cēsu novada pašvaldība visām pieteiktajām aktivitātēm veidos vienotu komunikāciju un informācija par visām pieteiktajām aktivitātēm būs gan cesis.lv, gan “Cēsu Vēstīs”, gan pašvaldības oficiālajos sociālajos tīklos.

Piesaki savu aktivitāti ej.uz/cuf_aktivitates

Skatīt mazāk

iconiconUz aktualitātēm
Kopīgot: