Cēsu konsultāciju birojs aicina uz pieredzes apmaiņas braucienu

attachment file

LLKC Cēsu konsultāciju birojs aicina doties pieredzes apmaiņas braucienā pie Madonas novada uzņēmējiem, kuri rada jaunus, unikālus un inovatīvus produktus ne tikai vietējam Latvijas tirgum, bet arī eksportam.

Brauciena tēma: " Lauksaimnieciskās ražošanas blakusproduktu izmantošanas un pārstrādes tehnoloģijas, inovatīvu produktu ražošana"

Brauciena laikā apmeklēsim šādas saimniecības:

Informācija par braucienu:

Brauciena dalībniekiem jābūt iesaistītiem lauksaimniecības nozarē un jāizpilda dalībnieka reģistrācijas anketa (pievienota pielikumā).

 

Pieteikšanās braucienam līdz 25. jūlijam!

Braucienā dalībnieku skaits ierobežots.

 

 

 

Informācija/pieteikšanās:

Pašāka informācija par braucienu un pieteikšanās: http://www.laukutikls.lv/nozares/uznemejdarbiba/notikumi/2021-07-30-000000/cesis-pieredzes-apmainas-brauciens

 

Gunda Kazerovska, 26360434,  gunda.kazerovska@llkc.lv vai

Cēsu biroja vadītāja Dace Kalniņa, mob. 28381477,  dace.kalnina@llkc.lv

Pēc pieteikuma saņemšanas, ar katru personiski sazināsimies un apstiprināsim dalības iespēju.

 

 

Brauciens notiek LAP 2014.-2020. apakšpasākuma "Saimniecību un mežu apmeklējumu nodrošināšana" LAD Līguma nr. LAD011018/P43 ietvaros. Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

Pasākuma laikā iespējama fotografēšana, audio un video ierakstu veikšana ar mērķi atspoguļot pasākuma norises gaitu. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts, izplatīts vai publicēts pasākuma organizatora interneta vietnēs un drukātajos materiālos.

 

Uz tikšanos!

 


iconiconUz aktualitātēm
Kopīgot: